TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Proje Yarışması

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubepi,Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Haberleşme, Biyomedikal,Kontrol ve Telekomünikasyon Mühendisi adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaların bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, onların gelecekteki meslek odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla beş yıldır İstanbul ve Trakya’da eğitim veren bölümlerin lisans öğrencileri arasında PROJE YARIŞMASI düzenlenmektedir.

 Odamız, arzu eden katılımcıların projelerine, projelerini gerçekleştirme konusunda destek vermektedir. Ayrıca projeye ilgi duyacak kişi ve kuruluşlarla temasa geçerek malzeme, danışmanlık, laboratuar ve mühendislik desteği sağlanmaktadır.

Gelecek mühendislik yaşamlarında, kendilerine iyi bir referans olacak EMO İstanbul Şubesi 2009-2010 Öğretim Yılı 6. Proje Yarışması’na tüm Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Haberleşme, Biyomedikal, Kontrol ve Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümü son sınıf lisans öğrencilerini katılmaya davet ediyoruz.

TMMOB
Elektrik Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

Yarışmanın Anasayfası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir