TEB-Akıl Fikir Kampüsü başlıyor!

Yenilikçiyim, yaratıcıyım, farklıyım, bir fikrim var! diyorsan Akıl Fikir Kampüsü tam sana göre! 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen, o da olmadı mezunsan ve yüksek lisans yapıyorsan hemen başvur!

Akıl Fikir Kampüsü’nde yetenekli gençler biraraya geliyor! Yeni fikirler bulmayı, projeler üretmeyi seviyorsan, kendini keşfetme ve geliştirme fırsatı bulacağın, finans sektörü hakkında bilgi sahibi olacağın, 2 gün sürecek bu özel programa seni de davet ediyoruz.

Profesyonel hayatta yetkinliklerini geliştirebileceğin, yenilikçilik ve yaratıcılık üzerine eğitimler ve birçok sosyal aktivite Akıl Fikir Kampüsü’nde! 3. ya da 4. sınıftaysan veya yüksek lisans yapıyorsan Akıl Fikir Kampüsü’ne katıl. Farkı sen yarat!

Bu kampüste inovasyon iler tanışacaksın.
Herşeye farklı bir gözle bakacaksın.

Türkiye’nin tüm üniversitelerinden en az senin kadar başarılı genç yetenekler, yaptığı işe renk katan işinin ehli eğitimciler, en başarılı oyun kurucular, sizinle tanışmayı heyecanla bekleyen Üst Düzey TEB Yöneticileri, cana yakın, aklı fikri kampüs olan TEB’liler.. Hepsi Kampüs’te, hepsi seninle..

Eğitici ve keyifli çalışmalar yapabileceğin, farklı deneyimler kazanacağın içeriği zengin eğitimler, Üst Düzey TEB Yöneticileriyle yapacağın keyifli sohbetler, yaratıcılığını keşfedeceğin Fikir Atölyeleri, kendini geliştireceğin ve yeni dostluklar kuracağın ortamlar daha neler neler, türlü türlü eğlenceler…

Başvuru yapmak ve kampüs tarihlerini görmek için web sitesini ziyaret edin ;www.akilfikirkampusu.com

Akıl Fikir Kampüsü hakkında detaylı bilgi için tebakilfikirkampusu@teb.com.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir