Kimya Olimpiyatlarına Yönelik Öğretmen Eğitimi

Derli Öğretmenler,

TÜBİTAKKimya Bilim Olimpiyatlarına yönelik eğitim veren öğretmenlere yardımcı olabilmek amacıyla, dört  kademeden oluşan bir eğitim programı hazırlanmıştır.

I. Kademe Eğitim Programı (KEP-01) için kayıtlarımız 08.12.2010 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi 20.12.2010 olarak belirlenmiştir.

KEP-01 programı, Ankara Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülmektedir. Eğitim materyalleri ve kurs programı, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nin farklı anabilim dallarında uzmanlaşmış öğretim üyeleri tarafından düzenlenmiştir. Eğitimler 31 Ocak 2011 – 11 Şubat 2011 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Yerleşkesi Kimya Bölümü‘nde gerçekleştirilecektir.

TÜBİTAK tarafından desteklenmekte olan projemizden 40 adet öğretmenin yararlanması sağlanacaktır. Katılım taleplerinizi bildirmeniz için başvuru formu sitemize eklenmiştir.

Ankara Üniversitesi Koordinatörlüğünde, Hacettepe Üniversitesi’nin de katkılarıyla hazırlanan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “KİMYA OLİMPİYATLARINA YÖNELİK ÖĞRETMEN EĞİTİMİ KEP-01/2010 I. Kademe ” eğitim programımız 30 Ocak – 11 Şubat 2010 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Yerleşkesi, Kimya bölümünde gerçekleştirilecektir. Eğitim süresince öğretmenlerin konaklama ve yol masrafları, TÜBİTAK destekli projemiz kanalıyla karşılanacaktır. Eğitim programımıza kayıtlar başlamış olup 20 Aralık 2010 tarihinde son bulacaktır.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için www.kimyaolimpiyatokulu.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Programla ilgili detaylı bilgilere yine sitemiz aracılığıyla ulaşabileceğinizi hatırlatır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Düzenleme Komitesi adına,

Program Koordinatörü

Prof. Dr. Mustafa Güllü (Ankara Üniversitesi, Fen Fakültesi, Kimya Bölümü)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir